Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Stanisława Klimeckiego 1

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz nadzorowanie przestrzegania przepisów i zasad z zakresu bhp

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej

  • Bieżące informowanie osób odpowiedzialnych za organizację i nadzór nad procesami pracy o stwierdzonych zagrożeniach i uchybieniach w zakresie bhp, oraz wydawanie zaleceń ich usunięcia

  • Opracowywanie ocen ryzyka zawodowego

  • Opracowywanie instrukcji stanowiskowych

  • Opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych BHP

  • Sporządzanie analiz i raportów (w tym sprawozdawczości statystycznej) związanych z zagadnieniami BHP

  • Współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami

  • Współpraca z instytucjami kontroli zewnętrznych

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji dot. zagadnień BHP

  • Przeprowadzanie szkoleń BHP

  • Zapewnienie apteczek oraz środków ochrony osobistej

  • Dbanie o zapewnienie odpowiednich standardów bezpieczeństwa, doradztwo w zakresie BHP

Nasze wymagania

  • Podstawowe wymagania wynikają z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Wykształcenie wyższe

  • Ukończone studia kierunkowe w zakresie BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP

  • Minimum rok doświadczenia w zakresie BHP, w tym doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

  • Dobra znajomość przepisów prawa w zakresie BHP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1

  • Dobra znajomość MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w podejmowane działanie

  • Komunikatywność

  • Umiejętność przekazywania wiedzy

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiety sportowe i inne atrakcyjne benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Bardzo przyjazna atmosfera w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

APPLY Poland Sp. z o.o. jest jedną z czołowych polskich firm inżynierskich, z siedzibą w Krakowie, dostarczającą wielobranżowe usługi projektowe dla przemysłu ropy naftowej i gazu na rynku europejskim.W związku z długotrwałą nieobecnością pracownika na stanowisku Specjalista ds. BHP, poszukujemy osobę na zastępstwo na tym stanowisku.Apply Poland zatrudnia przede wszystkim pracowników biurowych (inżynierowie, administracja), oprócz tego inspektorów nadzorującego prefabrykację konstrukcji stalowych i orurowania. Inżynierowie pracują okresowo na platformach wiertniczych w Polsce i w Norwegii.

Przewiń do profilu firmy