Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP

ZUE S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań służby BHP zgodnie z polskim prawem,
  • realizacja celów BHP wynikających z polityki bezpieczeństwa i higieny pracy w Spółce,
  • wdrażanie i promowanie rozwiązań zwiększających świadomość bezpieczeństwa i higieny pracy wśród pracowników i kadry kierowniczej,
  • wsparcie kadry kierowniczej na budowach w egzekwowaniu przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizację,
  • monitorowanie i analiza stanu bezpieczeństwa w firmie,
  • nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP wymaganych prawem,
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników,
  • reprezentowanie Spółki przed instytucjami i organami zewnętrznymi,
  • rzetelne i efektywne wykonywanie obowiązków z zachowaniem etyki zawodowej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP,
  • doświadczenie zawodowe w służbach BHP,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu BHP i PPOŻ,
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • samodzielność oraz inicjatywa,
  • prawo jazdy kat B,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne
  • pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • szkolenia zawodowe
  • karta multisport

Specjalista ds. BHP, Kraków