Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Teleperformance Polska

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obowiązków określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Wdrażanie i weryfikowanie globalnych polityk BHP firmy, jednocześnie zapewniając realizację lokalnych wymogów prawnych,

  • Koordynowanie procesów, procedur oraz nadzór nad zapewnieniem zgodności z politykami oraz standardami BHP w firmie,

  • Reprezentowanie firmy podczas audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych,

  • Promowanie kultury bezpieczeństwa i higieny pracy w organizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP,

  • Min 3 lata doświadczenia w służbie BHP,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację i pracę w międzynarodowym środowisku – min. poziom B2,

  • Elastyczne podejście do obowiązków zawodowych,

  • Znajomość normy ISO 45001:2018 System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

To oferujemy

  • Miedzynarodowe środowisko pracy

  • Cykliczne wydarzenia integracyjne

  • Program wsparcia zdrowia psychicznego

  • MedicoverSport i wydarzenia sportowe

  • Prywatna opieka medyczna w Medicover

  • Możliwości rozwoju w strukturach Teleperformance Polska lub grupy Teleperformance

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne