Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

ArcelorMittal Poland S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy w zakładach produkcyjnych,

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przez pracowników ArcelorMittal Poland, Spółki i Wykonawców,

  • Doradztwo i wsparcie kadry kierowniczej oraz pracowników w zakresie zagadnień związanych z BHP,

  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, opiniowanie kart oceny ryzyka zawodowego,

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz opracowywanie wniosków i zaleceń profilaktycznych,

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP, uczestniczeniem w egzaminach dopuszczających pracowników do pracy,

  • Uczestniczenie w komisjach bezpieczeństwa i higieny pracy, zespołach analizujących wypadki, zdarzenia i zagrożenia potencjalnie wypadkowe,

  • Monitorowanie zaleceń jednostek zewnętrznych (np. PIP, PIS, PSP, EcoMS).

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie umożliwiające pracę w służbie bhp (technik bhp, wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy),

  • Masz już doświadczenie zawodowe w obszarze BHP,

  • Dobrze radzisz sobie w pracy z komputerem (pakiet Office 365 / Microsoft 365),

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywnie znasz język angielski – dodatkowy atut,

  • Potrafisz współpracować w zespole,

  • Wykazujesz własną inicjatywę, samodzielność oraz dobrą organizację pracy.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę,

  • Wsparcie koleżanek i kolegów z zespołu,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Fundusz socjalny, w tym np. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, kolonii dla dzieci,

  • Dofinansowanie do przedszkola,

  • Pracowniczy program emerytalny,

  • Posiłki w firmowych stołówkach,

  • Program rekomendacji pracowniczych,

  • Kursy językowe online,

  • Dodatkowy dzień wolny (4.05 - nasze święto, Dzień Hutnika).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • pracowniczy program emerytalny

  • posiłki w firmowych stołówkach

  • kursy językowe online