Specjalista ds. BHP

Sodexo Polska

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Czerwone Maki 83

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie polityki BHP Klienta i Sodexo oraz nadzór nad funkcjonowaniem i przestrzeganiem poszczególnych procesów,

  • Przygotowywanie i wprowadzanie procedur oraz instrukcji z zakresu BHP i Jakości (ISO 9001),

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i Jakości (ISO 9001),

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych z zakresu BHP,

  • Nadzór nad prowadzeniem postępowań powypadkowych,

  • Ciągłe podnoszenie świadomości i budowanie kultury BHP wśród pracowników oraz szkolenie pracowników / podwykonawców z zakresu procedur i instrukcji Klienta i Sodexo,

  • Przeprowadzanie i aktualizacja oceny ryzyka dla poszczególnych prac w każdym z działów,

  • Prowadzenie i nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych w obszarze BHP i Jakości,

  • Opracowywanie danych i raportów z zakresu BHP i Jakości oraz prezentowanie tych danych, a także przygotowywanie comiesięcznych raportów z wynikami KPI,

  • Wspieranie działań z zakresu zarządzania Jakością i BHP we wszystkich serwisach,

  • Nadzór i wsparcie w procesie zarządzania podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Język angielski na poziomie dobrym - warunek konieczny,

  • Wykształcenie kierunkowe,

  • Znajomość pakietu MsOffice.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe związane z bezpieczeństwem i higieną pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego, w międzynarodowym środowisku

  • Benefity m.in. prywatną opiekę medyczną, bony na święta, kartę Multisport, płatny program poleceń pracowniczych,

  • Super zespół wspierający w codziennej pracy!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • bony świąteczne

  • dodatkowe dni wolne na wolontariat

Od początku naszego istnienia, w Sodexo mamy konkretną wizję działalności – to ona wytycza kierunek, w którym zmierzamy. Przyjęta przez nas perspektywa stoi u podstaw wszystkiego, co robimy.

Wierzymy, że konkretne działania i codzienne wysiłki prowadzą do realnej poprawy życia ludzi, lokalnych społeczności i funkcjonowania naszej planety. Właśnie dlatego naszym celem jest czynienie życia lepszym dla wszystkich.

Przewiń do profilu firmy