Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Uniwersytet Jagielloński

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Zakres wynikający z § 2. 1 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - (Dz. U. 1997 nr 109, poz.704).

Nasze wymagania

Inspektorat BHP Uniwersytetu Jagiellońskiego zatrudni pracownika, który:

1. posiada wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;

2. dobrze zna przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy;

3. komunikuje się w języku angielskim na poziomie minimum B1;

4. jest dokładny, sumienny i potrafi pracować w zespole;

5. jest samodzielny i ma wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Dodatkowym atutem kandydata będzie doświadczenie w pracy w służbie bhp, w szczególności w tematyce dotyczącej bezpieczeństwa na stanowisku pracy z czynnikami chemicznymi i biologicznymi.

To oferujemy

Oferujemy:

1. stabilne zatrudnienie w rozwijającym się zespole;

2. umowę o pracę;

3. szeroki pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, kursy językowe, program Erasmus+ dla pracowników administracji;

4. możliwość wyjazdów na warsztaty i konferencje poświęcone tematyce bezpieczeństwa i higieny pracy.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie dokumentów: CV i listu motywacyjnego zawierających oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Uniwersytet Jagielloński w celu prowadzenia rekrutacji na adres: [email protected] do dnia 9 grudnia 2022 r.