Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP

Totalizator SportowyO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy przez pracowników,
  • doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym wymagań ergonomii na stanowisku pracy,
  • doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy oraz doboru najwłaściwszych środków ochrony indywidualnej pracowników oraz środków ochrony zbiorowej,
  • współpraca w zakresie organizowania i zapewnienia odpowiedniego poziomu szkoleń w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapewnienie właściwej adaptacji zawodowej nowo zatrudnionych pracowników,
  • monitorowanie terminów szkoleń okresowych pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, w drodze do lub z pracy oraz sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • inicjowanie i rozwijanie różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe w zakresie BHP,
  • minimum rok doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa z obszaru BHP oraz umiejętność ich stosowania w praktyce,
  • aktualny kurs z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • znajomość pakiet MS Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B i są gotowość do wyjazdów w delegacje,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowane i samodzielność w działaniu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Specjalista ds. BHP, Kraków