Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ArcelorMittal Distribution Solutions Poland sp. z o. o.
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    ZADANIA

    • nadzór nad bezpieczeństwem i środowiskiem pracy w zakładzie produkcyjnym w Krakowie (2 lokalizacje w bliskim sąsiedztwie)
    • kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w Spółce
    • inicjowanie i wdrażanie działań związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy oraz propagowaniem kultury bezpieczeństwa wśród pracowników Spółki
    • tworzenie standardów BHP z uwzględnieniem rozwiązań techniczno - organizacyjnych
    • monitorowanie i prewencję zagrożeń zawodowych
    • prowadzenie tematycznych auditów wewnętrznych oraz koordynowanie projektów BHP zgodnie z wymaganiem koncernu
    • współpraca z jednostkami wewnętrznym i zewnętrznymi w obszarze BHP
    • realizacja obowiązków służby BHP wynikających z przepisów prawa;
    • koordynowanie systemu OHSAS 18001

    OCZEKIWANIA

    • wykształcenie wyższe techniczne/ inżynieryjne
    • posiadanie uprawnień BHP
    • mile widziane uprawnienia elektryczne dozorowe i PPOŻ
    • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w Służbie BHP w firmie produkcyjnej
    • doświadczenie w zakresie nadzoru pod kątem BHP inwestycji budowlanych lub instalacji
    • doświadczenie w zakresie odbioru instalacji/ maszyn zespolonych oraz stanowisk pracy
    • praktyczna znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP oraz umiejętność ich stosowania w praktyce
    • znajomość pakietu MS Office
    • mile widziana znajomość systemów Kaizen, 5S, Line, OHSAS 18001
    • samodzielność i proaktywność
    • umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach organizacyjnych
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY

    • Kasa zapomogowa-pożyczkowa
    • Opieka Medyczna
    • Preferencyjne warunki korzystania z pakietu sportowego
    • Firma przyjazna rodzinie
    • Szkolenia
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    • Owocowy dzień i tydzień zdrowia
    • Kursy językowe
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    kasa zapomogowa-
    pożyczkowa
    opieka medyczna
    preferencyjne warunki korzystania z pakietu sportowego
    firma przyjazna
    rodzinie
    szkolenia
    Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    owocowy dzień
    i tydzień zdrowia
    kursy językowe
    atrakcyjne
    wynagrodzenie
    Szukasz stali? Znajdziesz ją wszędzie:
    Zobacz jak poważnie traktujemy BHP:

    Dowiedz się o nas więcej i odwiedź naszą
    stronę internetową http://ds.arcelormittal.com