Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Kwidzyn, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jabil jako firma o zasięgu globalnym, oferuje kompleksowe rozwiązania i usługi dla firm elektronicznych i technologicznych, działających w wielu gałęziach przemysłu. Naszym klientom pomagamy przejść drogę od pomysłu do realizacji. W kwidzyńskiej fabryce, przy zatrudnieniu blisko 4000 osób jesteśmy jednym z największych pracodawców na Pomorzu.

    Jabil Poland Sp. z o.o. poszukuje
    kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kwidzyn

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
    • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
    • Ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę – rozwijającą i dającą dużo satysfakcji
    • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dla aktywnych dofinansowanie karty multisport)
    • Wsparcie w relokacji

    Zakres obowiązków:

    • Realizowanie polityki firmy w zakresie BHP
    • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów z zakresu BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi i korporacyjnymi
    • Doskonalenie systemu bezpieczeństwa pracy w oparciu o przepisy BHP oraz wymogi korporacji
    • Udział w przeprowadzaniu oceny ryzyka zawodowego, odbiorach maszyn, kontrolach bhp, projektach w oparciu o metodologię Lean
    • Prowadzenie szkoleń z zakresu bhp
    • Raportowanie do instytucji zewnętrznych i wewnętrznych zgodnie z obowiązującym prawem i wymaganiami korporacyjnymi
    • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu OHSAS
    • Inne działania określone w Rozporządzeniu Rady Ministrów w Sprawie Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
    • 2 letnie doświadczenie w dziale BHP firmy produkcyjnej
    • Znajomość Norm OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001, uprawnienia audytora wewnętrznego
    • Swobodna komunikacja w języku angielskim i polskim
    • Rzetelność i odpowiedzialność w realizacji zadań
    • Samodzielność i konsekwencja w działaniu
    • Umiejętność otwartego komunikowania się
    • Bardzo dobra znajomość MS Office

    Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtube lub na Facebooku

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ,
    wpisując w tytule maila: ,,SPECJALISTA DS. BHP''.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

    Prosimy o dołączenie do CV jednej z poniższych klauzul:

    (1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294.”

    (2) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji przez Jabil Poland Sp. z o.o. siedzibą w Kwidzynie przy ul. Miłosnej 32 wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) pod nr KRS: 0000120478, NIP: 581-17-92-285, REGON: 192753294, w okresie do 3 miesięcy po zakończeniu okresu rekrutacji.”

    Obowiązek informacyjny – kliknij tutaj.