Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Viessmann Technika Grzewcza

  • Jaworzyńska 289, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Jaworzyńska 289

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa oraz wsparcie kierownictwa w kształtowaniu standardów w obszarze BHP,

  • tworzenie wewnętrznych regulacji prawnych dot. BHP, ich stał,a kontrola oraz aktualizacja uwzględniająca zmieniające się przepisy o potrzeby zakładu

  • współudział w tworzeniu bezpiecznych, higienicznych i ergonomicznych warunków pracy oraz stały monitoring realizacji wewnętrznych przepisów związanych z BHP i ergonomią pracy,

  • nadzór nad szkoleniami BHP,

  • codzienna kontrola stanowisk pracy pod kątem BHP, ppoż. i ergonomii,

  • udział w odbiorach maszyn i urządzeń pod kątem BHP, ppoż i ergonomii stanowisk pracy,

  • prowadzenie postępowań powypadkowych i nadzór nad wdrażaniem zaleceń powypadkowych,

  • analiza obciążeń i ryzyk na stanowiskach pracy, nadzór na pomiarami czynników szkodliwych, działania zapobiegające chorobom zawodowym,

  • udział w pracach Komisji Bezpieczeństwa w zakładzie,

  • nadzór nad budynkiem i obiektami socjalnymi pod kątem BHP i ppoż,

  • ustalanie norm odzieży roboczej i dobór środków ochrony osobistej,

  • stała współpraca ze wszystkimi działami w zakresie BHP, ppoż, ergonomii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne oraz ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP,

  • co najmniej 4-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z BHP w zakładzie produkcyjnym,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP, ppoż. i prawa pracy oraz umiejętność ich interpretacji,

  • wysoka motywacja do nauki i rozwoju,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy,

  • umiejętność dobrej oceny sytuacji zagrożeń BHP,

  • odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność, zdyscyplinowanie i dbałość o terminy,

  • zdolność do samodzielnego organizowania swojej pracy,

  • orientacja na cel i dążenie do poprawy wskaźników związanych z BHP i PPOŻ,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakiet MS Office),

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego - tylko w tym roku w ramach rekrutacji i awansów stanowisko zmieniło 39 pracowników (a to nie koniec!),

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - średnia długość zatrudnienia w naszej firmie wynosi ponad 5 lat :),

  • liczne świadczenia socjalne oraz dodatki pozapłacowe, z którymi zapoznasz się przesuwając niżej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków z 6 restauracji

  • karty mikołajkowe dla dzieci

Etapy rekrutacji
1

Wypełnienie formularza on-line

2

Selekcja CV

3

Wstępna rozmowa on-line

4

Rozmowa na miejscu, w firmie

5

Decyzja i informacja zwrotna

6

Witamy na pokładzie Viessmann :)

Viessmann to wiodący producent systemów grzewczych oraz przemysłowych na świecie. Jesteśmy firmą rodzinną, założoną ponad 100 lat temu, która zatrudnia ponad 12 750 pracowników. Zwracamy uwagę na przyjazność dla środowiska naturalnego i wspieramy zastosowanie energii odnawialnej.

Zakład produkcyjny w Legnicy istnieje od ponad 20 lat. Na ten moment zatrudniamy ponad 1 200 pracowników. To jednak nie koniec, ponieważ przed nami kolejne wyzwanie - w ciągu najbliższych lat planujemy uruchomienie nowoczesnego zakładu, który zwiększy nasze moce produkcyjne 6 razy. W Legnicy zajmujemy się produkcją pomp ciepła, rur miedzianych, kabli, wiązek kablowych oraz szaf sterowniczych. Pompy ciepła stanowią najnowszy projekt w duchu zielonej energii.

Przewiń do profilu firmy