Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o.

  • Lisi Ogon (pow. bydgoski)

    Lisi Ogon (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie szkoleń wstępnych, okresowych BHP oraz poż z zakresu przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w czterech zakładach produkcyjnych Grupy Gala Collezione: Lisi Ogon, Gniewkowo, Chełmno, Tuchola,

  • sporządzanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego oraz instrukcji bezpieczeństwa,

  • udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju zakładów Grupy Gala Collezione oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków,

  • prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby, a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy,

  • współpraca z inżynierami oceny ryzyka pożarowego,

  • weryfikacja przeprowadzonych kontroli gaśnic/ hydrantów, instalacji ppoż, głównych wyłączników prądu, oświetlenia ewakuacyjno-awaryjnego,

  • współpraca z działem Utrzymania Ruchu pod kontem spełniania norm ppoż oraz sporządzanie analizy ochrony przeciwpożarowej w zakładach Grupy Gala Collezione, zawierające propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych,

  • ofertowanie, koordynacja umowy, oraz wypełnienia zakresu obowiązków przez firmy ochroniarskie i odpowiedzialne za utrzymanie czystości,

  • współpraca z ubezpieczycielem - przygotowanie dokumentacji z realizacji wymaganych prawem.

Nasze wymagania

  • co najmniej trzyletni staż pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • umiejętność analizy dokumentacji,

  • znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu BHP, OŚ i PPOŻ.,

  • znajomość norm technicznych,

  • umiejętność i uprawnienia prowadzenia szkoleń z zakresu BHP,

  • umiejętność identyfikacji czynników niebezpiecznych,

  • dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych aplikacji,

  • umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w działaniu,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w stabilnej organizacji na 4 Zakładach Grupy Gala Collezione,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • dużą samodzielność w realizowaniu zadań,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Fabryka Mebli Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Działamy na rynku od 2001 r. i ciągle dynamicznie się rozwijamy. Obecnie w czterech zakładach produkcyjnych zatrudniamy ponad 700 specjalistów w dziedzinie tapicerowania, krojenia, szycia i modelowania.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.