Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Papiernicza 1

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Zgodnie wymaganiami przepisów prawnych w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy (Kodeks Pracy, Rozporządzenie „W sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy”, akty związane), w szczególności:

  • Udział w ocenie założeń technicznych nowych oraz modyfikowanych maszyn i urządzeń, a także w procesie oceny wdrożenia wymagań BHP.

  • Doradztwo w zakresie prawidłowego doboru oraz zarządzania środkami ochrony indywidualnej oraz tematyką ubrań roboczych.

  • Współpraca z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami.

  • Wsparcie w zakresie ciągłego doskonalenia Systemu Zarządzania Ochroną Pracy wg. ISO 45001.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe profilowane.

  • Doświadczenie w firmach o profilu produkcyjnym bądź logistycznym, bądź pokrewne, mile widziane.

  • Mile widziane doświadczenie w projektach budowania kultury bezpieczeństwa - wpływ na postawy bezpieczne, zachowania.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach

  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony żywieniowe