Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds.BHP

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 27.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    iCredit Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z sektora usług pożyczkowych z obsługą w domu klienta. Spółka należy do grupy Management Financial Group i działa na terenie 6 krajów Europejskich dysponując siecią ponad 270 biur oraz 6000 pracowników. Sukces zawdzięczamy budowaniu długotrwałych relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Obecnie w Polsce operujemy siecią 20 biur i blisko 200 miejscowości obsługiwanych przez 300 pracowników, a do końca 2018 otworzymy kolejnych 16 biur rozszerzając swój zakres obsługi na nowe województwa.

    Zakres obowiązków:

    • Realizacja zadań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz Kodeksu Pracy
    • Analizowanie i monitorowanie stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie oraz  przestrzegania przez pracowników przepisów w tym zakresie
    • Opracowywanie i opiniowanie wewnętrznych procedur, zarządzeń, regulaminów i instrukcji, których zakres wymaga kontroli i/lub wsparcia BHP
    • Prowadzenie procesu analizy ryzyka na stanowiskach pracy oraz dokumentacji wypadków przy pracy
    • Reprezentowanie pracodawcy przed organami administracji publicznej (PSP, PUP, GUS)

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, zgodnie z wymogami prawnymi
    • Praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu BHP oraz umiejętność ich     interpretacji i stosowania
    • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy
    • Możliwość samodzielnego planowania czasu pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

    Administratorem danych jest iCredit Sp. z o.o. z siedzibą w Łódz 90-317, Orla 13. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.