Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Antal Engineering & Operations O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej ulokowanej w okolicach Łodzi poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Specjalista BHP

Numer ref.: /75/09/2020/TB

Zakres obowiązków:

  • Kontrolowanie i eliminowanie zagrożeń w trakcie realizacji prac oraz inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP
  • Cykliczna kontrola warunków pracy i przestrzegania obowiązujących przepisów/ procedur w organizacji
  • Udział w odbiorach maszyn - odpowiedzialność za dokumentacje techniczno-ruchową i weryfikację wymagań
  • Inicjowanie i koordynowanie nowych rozwiązań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy i minimalizację ryzyka zawodowego
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji z zakresu BHP (m.in. IBWR), udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji oraz doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach
  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych, inicjowanie akcji naprawczych oraz prowadzenie rejestru wypadków
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń wstępnych w zakresie BHP, organizacja i kontrola szkoleń okresowych, ppoż., pierwszej pomocy, certyfikacji i innych
  • Dbałość o rzetelne i terminowe przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez prawo i instytucje zewnętrzne (inspekcje pracy i inspekcje sanitarne)

Oczekiwania:

  • Doświadczenie min 2-4 letnie w pełnieniu funkcji związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa pracy w firmach produkcyjnych
  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP i ergonomii pracy
  • Znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu BHP i ergonomii pracy
  • Doświadczenie w kontaktach z jednostkami zewnętrznymi, podmiotami prawnymi, organizacjami związkowymi
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i samodyscyplina
  • Zdolność do opracowywania programów ciągłego doskonalenia
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie, elastyczność, zaangażowanie w pracę
  • Znajomość obsługi komputera, pakiet Office
  • Umiejętność przygotowywania raportów i prezentacji

Oferta:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej korporacji
  • Możliwość uzyskania bonusów i premii
  • Świadczenie na święta Bożego Narodzenia
  • Świadczenie urlopowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie na życie
  • Transport do i z pracy na trasie Fabryka – Centrum Łodzi
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy