Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

ALIPLAST EXTRUSION Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie spraw wchodzących w zakres działania służby BHP określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z 2 września 1997 r. w sprawie Służby Bezpieczeństwa i Higieny pracy (Dz. U. Nr 109 Poz. 704). z późn. zm.)

  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów i zasad BHP

  • przeprowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników oraz ich ewidencjonowanie

  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, wypadków w drodze lub/z pracy

  • prowadzenie rejestrów wypadków

  • opracowywanie oceny ryzyka zawodowego

  • rozwój i doskonalenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z normą ISO 45001

  • współpraca z pełnomocnikiem ds. jakości w zakresie wdrożonych oraz nowo wprowadzanych systemów ISO

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • uprawnienia inspektora ochrony ppoż.

  • prawo jazdy kat. B.

  • znajomość języka angielskiego

  • mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 45001

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • stabilną pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej

  • niezbędne narzędzia do wykonywana codziennych obowiązków

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

  • premię uznaniową

  • pakiet benefit ( kartę sportową Multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz PPE)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Aliplast Aluminium Extrusion to nowoczesne przedsiębiorstwo, z wysoko wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, zaawansowanym zapleczem technologicznym i produkcyjnym: pionową i poziomą lakiernią proszkową, prasą do wyciskania kształtowników aluminiowych, centrum obróbczym CNC.

Przewiń do profilu firmy