Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

ELPIE Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników (szkolenia wstępne)

  • Realizowanie zadań służby BHP wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy (BHP i P.POŻ) wraz z informowaniem kierownictwa o stwierdzonych zagrożeniach

  • Koordynacja bezpieczeństwa wykonywanych prac na terenie budowy

  • Przeprowadzanie instruktaży/szkoleń z zakresu BHP na budowie

  • Raportowanie do przełożonego o występujących nieprawidłowościach

  • Opracowywanie i aktualizacja wewnętrznych instrukcji oraz procedur BHP i P.POŻ

  • Badanie wypadków przy pracy i zdarzeń potencjalnie wypadkowych, koordynowanie działań zapobiegawczych,

  • Przygotowywanie raportów i analiz w zakresie BHP i P.POŻ

  • Aktywne działania mające na celu budowanie świadomości i kultury BHP i PPOŻ w organizacji, a także wdrażanie nowych procedur i standardów

  • Organizowanie pomiarów i udział w procesach badań czynników szkodliwych dla zdrowia

  • Prowadzenie wszelkiej dokumentacji bhp wymaganej przepisami prawa

  • Współpraca z poszczególnymi działami wewnętrznymi Spółki oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe bądź studia podyplomowe z zakresu BHP;

  • Minimum rok stażu w służbie BHP

  • Mile widziane doświadczenie w firmie o podobnym profilu działalności

  • Praktyczna znajomość stosowania przepisów BHP, znajomość przepisów BHP w energetyce

  • Umiejętności analityczne, pozwalające na obserwowanie zjawisk i wyciąganie wniosków

  • Umiejętność komunikacji z pracownikami na każdym szczeblu w organizacji

  • Gotowość do wyjazdów na budowy w zależności od potrzeb

  • Umiejętność interpretacji i zastosowania przepisów prawnych BHP

  • Umiejętność egzekwowania wdrażanych procedur

  • Prawo jazdy kat. B

  • Biegła obsługa komputera oraz pakietów MS Office

  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na część etatu

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Pakiet medyczny, z możliwością przyłączenia członków rodziny

  • Dofinansowanie zajęć sportowych, „Multisport” dla siebie lub/i dla członków rodziny

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,

  • Zniżki na firmowe produkty

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie wypoczynku z ZFŚS