Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Antal Engineering & Operations O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, dającego duże perspektywy rozwoju pracodawcy z branży produkcyjnej, poszukujemy specjalisty, który dołączy do działu BHP na stanowisku:

(Miejsce pracy: woj. lubuskie)

Numer ref.: /88/04/2020/DP
Obowiązki:
  • Bieżąca kontrola nad warunkami pracy w zakładzie produkcyjnym oraz współpraca z innymi działami w celu zapewnienia optymalnego poziomu bezpieczeństwa

  • Cykliczne przeprowadzanie analiz stanu BHP
  • Uczestnictwo w tworzeniu procedur, instrukcji oraz innych dokumentów związanych z BHP i ochrona przeciwpożarową
  • Czynny udział w spotkaniach dotyczących analizy i ustaleń  przyczyn incydentó w zakładzie oraz wdrażanie działań naprawczych
  • Nadzór nad przestrzeganiem krajowych przepisów bezpieczeństwa
  • Nadzór nad konserwacjami oraz naprawami instalacji kluczowej dla zachowania odpowiedniego poziomu BHP
  • Współpraca w ramach działu i ze strukturami międzynarodowymi
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość regulacji prawnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Inicjatywa i pasja

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji nastawionej na rozwój kopetencji pracowników i jednocześnie spełniającej najwyższe standardy

  • Dodatkowy pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna etc.)
  • Ambitną pracę w zespole nastawionym na ciągłe doskolnalenia
  • Możliwość poszarzania swoich kompetencji zawodowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy