Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP (M/f) - Branża Spożywcza

  • Pomorskie, pomorskie
  • Specjalista
  • 07.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Specjalista ds. BHP (m/f) - branża spożywcza
    Pomorskie 33571/001

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Specjalisty ds. BHP.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnianie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie produkcyjnym.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG.
    Organizacja należy do międzynarodowej grupy w skład której wchodzi kilkadziesiąt fabryk na świecie, a 5 w Polsce.
    Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego.

    Opis stanowiska

    • Odpowiedzialność za zapewnianie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie produkcyjnym
    • Współtworzenie oraz rozwijanie standardów i procedur dotyczących bezpieczeństwa na terenie zakładu produkcyjnego
    • Budowanie, ciągłe doskonalenie oraz promowanie kultury bezpieczeństwa w zakładzie produkcyjnym, odpowiedzialność za motywowanie pracowników oraz rozwijanie ich świadomości w obszarze bezpieczeństwa
    • Przeprowadzanie audytów oraz inspekcji związanych z obszarem bezpieczeństwa
    • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników firmy, branie udziału w tworzeniu planów szkoleniowych
    • Udział w badaniu oraz analizowaniu przyczyn źródłowych dotyczących incydentów oraz wypadków, branie udziału w przeprowadzaniu oceny ryzyka w odniesieniu do zmian zachodzących w organizacji oraz procesach, przeprowadzanie okresowych analiz danych
    • Monitorowanie realizacji wymaganych przez organizację standardów bezpieczeństwa pracy
    • Przygotowanie oraz kontrola realizacji budżetu działu oraz udział w opracowaniu budżetu inwestycyjnego w celu spełnienia wymogów przepisów BHP
    • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontrolującymi

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Specjalisty ds. BHP w branży produkcyjnej
    • Aktualne uprawnienia Specjalisty ds. BHP, praktyczna znajomość zasad, przepisów i zagadnień z zakresu BHP (w tym zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn i bezpieczeństwa procesowego)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio-zaawansowanym
    • Asertywność
    • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność

    Oferujemy

    • Pracę w międzynarodowej firmie dającej możliwości rozwoju w strukturach firmy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy oraz pakiet benefitów pozapłacowych
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców