Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. BHP

HillO firmie

  • Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Rekrutujemy dla

Jednego z wiodących międzynarodowych producentów opakowań wykorzystywanych w szerokim spektrum branż.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i koordynowanie polityki w zakresie BHP
  • prowadzenie audytów w zakresie BHP i PPOŻ.
  • realizację szkoleń wstępnych BHP dla pracowników
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymaganiami formalno – prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami Spółki
  • sporządzanie raportów oraz analiz

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie kierunkowe
  • 2-letniego doświadczenia na stanowisku
  • posiadania odpowiednich wymagań kwalifikacyjnych BHP oraz uprawnień PPOŻ
  • bardzo dobra znajomości przepisów i regulacji w zakresie BHP i PPOŻ
  • bardzo dobra znajomość Ms Office
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawa jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bogaty pakiet benefitów

Hill Woltron Management Partner jest uznanym ekspertem w dziedzinie doradztwa personalnego, doradztwa zawodowego oraz niezawodnym pośrednikiem pomiędzy najlepszymi kandydatami a wiodącymi firmami

Specjalista ds. BHP, Mielec