Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Press Glass SAO firmie

Press Glass SA

40

Miętno (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP, P. Poż i Ochrony Środowiska

  • prowadzenie doradztwa w zakresie stosowania przepisów oraz bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracodawcy i pracowników

  • okresowe analizowanie stanu BHP

  • przeprowadzanie szkoleń w zakresie BHP

  • badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych

  • opracowywanie oceny ryzyka zawodowego

  • branie udziału w opracowywaniu wewnętrznych procedur i instrukcji BHP

  • współpraca z organami nadzoru oraz laboratoriami badań środowiska pracy

  • podejmowanie aktywnych działań na rzecz podnoszenia świadomości, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii

  • nadzorowanie gospodarki odpadami i ewidencją odpadów w BDO

Nasze wymagania

  • uprawnienia specjalisty ds. BHP i Inspektora P. Poż

  • doświadczenie na samodzielnym stanowisku w branży przemysłowej min. 3 lata

  • znajomość obowiązujących przepisów w zakresie BHP, P. Poż i Ochrony Środowiska

  • samodzielność, podejmowanie inicjatywy w działaniu oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego

  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę

  • system kafeteryjny MyBenefit

  • realny wpływ na organizację pracy poprzez możliwość udziału w wewnętrznych grupach projektowych

  • dostęp do biblioteki wiedzy biznesowej i branżowej

  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • systemy premiowe

  • Pracownicze Plany Emerytalne

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach

  • nastawienie na rozwój (szkolenia, rekrutacje wewnętrzne)

  • długotrwałą współpracę

  • lektoraty języków obcych w godzinach pracy

  • konkursy dla dzieci pracowników

  • coroczne badanie satysfakcji z pracy

Wierzymy, że wszystko co robimy przyczynia się do rozwoju naszych pracowników i partnerów biznesowych. Budujemy organizację, której największą siłą są ludzie. Sposób w jaki działamy uczynił nas europejskim liderem w przetwarzaniu szkła dla budownictwa.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego My

  • prywatna firma z polskim kapitałem

  • działamy społecznie

  • dbamy o środowisko naturalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy