Ta oferta pracy jest nieaktualna od 567 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP - nadzór na budowie

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 27.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Proinspect BHP PPOŻ SERWIS jest jedną z największych firm, specjalizujących się w pełnej obsłudze BHP i PPOŻ przedsiębiorstw oraz nadzorem bezpieczeństwa na budowach w całej Europie.
    Miejsce pracy: Opole
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    ZAKRES ZADAŃ

    • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na terenie prowadzonych prac montażowych,
    • Bieżące informowanie Zamawiającego o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz  z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń,
    • Opracowywanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy,
    • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków,
    • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
    • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą,
    • Doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy, z uwzględnieniem nowych rozwiązań oraz obowiązujących przepisów BHP,
    • Realizacja wymagań procedur obowiązujących na budowie,
    • Reprezentowanie firmy przed Organami Nadzoru nad warunkami pracy PIP, PIS oraz GW,
    • Prowadzenie szkoleń wstępnych oraz okresowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
    • Prowadzenie innej dokumentacji wymaganej przez GW związanej z BHP.

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • Uprawnienia w zakresie BHP,
    • Aktualne szkolenie okresowe dla służb BHP,
    • Znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce,
    • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na budowie na podobnym stanowisku,
    • Znajomość specyfiki wykonywania prac budowlanych w branży energetycznej,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Dokładność i samodzielność,
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Nastawienie na realizację celów,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY

    • Wynagrodzenie w przedziale 4 000 – 6 000 PLN,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracy między firmami,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia,
    • Uczestnictwo w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.