Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP.
Specjalista ds. BHPNumer ref.: 191090/5934

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji BHP,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP,
  • przeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego,
  • przeprowadzanie oceny ryzyka maszyn,
  • uczestnictwo w odbiorach oraz dopuszczanie do użytku nowych maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych,
  • przeprowadzanie audytów BHP i ergonomii pracy, w tym również dla podwykonawców,
  • monitorowanie i analiza zdarzeń związanych z bezpieczeństwem,
  • tworzenie, modyfikowanie i komunikowanie standardów BHP,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi z obszaru BHP,
  • dbanie o środowisko i higienę pracy,
  • raportowanie i analiza danych na potrzeby przełożonego i innych działów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP (warunek konieczny),
  • co najmniej roczny staż pracy w służbie BHP (warunek konieczny),
  • znajomość aktualnych przepisów i regulacji z zakresu BHP i ergonomii pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (warunek konieczny),
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie podstawowe + premie,
  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy