Ta oferta pracy jest nieaktualna od 698 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP, Ochrony Środowiska i P. Poż

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2015-09-24

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich , przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska:
  • tworzenie i wdrażanie regulaminów, instrukcji w zakresie bhp
  • organizacja i prowadzenie szkoleń bhp i p.poż.
  • kontrola warunków bhp oraz przestrzeganie zasad bhp ochrony środowiska i p.poż
  • ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie dokumentacji wypadkowej
  • nadzór nad gospodarką odpadami
  • przegląd i kontrola p.poż w firmie
  • współpraca z zewnętrznymi organami kontroli
Wymagania:
  • minimum 2 –letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej
  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bhp
  • gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B
  • umiejętności organizacyjne
  • samodzielność, odpowiedzialność
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • pakiet świadczeń socjalnych

Kandydatów  zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji klikając:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się