Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1094 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP, Ochrony Środowiska i P. Poż

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 24.09.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich , przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Opis stanowiska:
    • tworzenie i wdrażanie regulaminów, instrukcji w zakresie bhp
    • organizacja i prowadzenie szkoleń bhp i p.poż.
    • kontrola warunków bhp oraz przestrzeganie zasad bhp ochrony środowiska i p.poż
    • ustalanie przyczyn i okoliczności wypadków, prowadzenie dokumentacji wypadkowej
    • nadzór nad gospodarką odpadami
    • przegląd i kontrola p.poż w firmie
    • współpraca z zewnętrznymi organami kontroli
    Wymagania:
    • minimum 2 –letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej
    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bhp
    • gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B
    • umiejętności organizacyjne
    • samodzielność, odpowiedzialność
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • stabilność zatrudnienia
    • pakiet świadczeń socjalnych

    Kandydatów  zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji klikając: