Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

THR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Pracy Tymczasowej THR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 22065, dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko

Obowiązki na stanowisku:

  • Prowadzenie dokumentacji BHP, sporządzanie raportów i analiz BHP oraz środowiskowych zgodnie z wymogami prawa i na potrzeby spółki,
  • Wdrażanie i promowanie rozwiązań zwiększających świadomość i budujących kulturę bezpieczeństwa i ochrony środowiska wśród kadry kierowniczej i pracowników,
  • Prowadzanie w zakresie BHP audytów kontrolnych oraz szkoleń,
  • Monitorowanie stanu formalno-prawnego zakładu w zakresie BHP i OŚ,
  • Sprawowanie nadzoru i doradztwo przy realizacji prac inwestycyjnych i modernizacyjnych na terenie zakładu w kwestiach BHP i OŚ,
  • Kontrola procesów produkcyjnych w zakresie zgodności z wymaganiami BHP i OŚ,
  • Koordynowanie wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania wg ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007,
  • Nadzór nad substancjami chemicznymi i ich kartami charakterystyk,
  • Proponowanie i wdrażanie zmian mających na celu poprawę bezpieczeństwa,
  • Aktywne wdrażanie standardów BHP zakładzie pracy.

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie – minimum 2 lata,
  • Dobra organizacji pracy własnej, samodzielność i odpowiedzialność.

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie – na okres 18 miesięcy ( umowa na zastępstwo),
  • Pakiet socjalny,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Dużą samodzielność pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z obowiązującym prawem THR Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez THR Sp. z o.o. z siedzibą w przy ulicy ul. Potokowa 26; 80-283 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres : rodo[email protected]"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

THR (c.22065)

Ogłoszenie archiwalne