Specjalista ds. BHP

Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przez wszystkich pracowników zasad i przepisów bhp , p.poż, oś na terenie realizacji Projektu/Budowy,

  • sporządzanie raportów BHP i zestawień danych statystycznych przewidzianych w systemie zarządzania bezpieczeństwem,

  • udział w aktualizacji, opiniowaniu i opracowywaniu dokumentów z zakresu BHP (ORZ, IBWR, POR, itp.),

  • czynne uczestnictwo w nadzorowaniu przebiegu realizacji prac zgodnie z zapisami planu BIOZ i instrukcji budowy, współpraca z przedstawicielami działu BHP – GW, Inżyniera Kontraktu, Zamawiającego i Konsorcjanta,

  • prowadzenie szkoleń wprowadzających BHP,

  • wykonywanie obowiązków Specjalisty ds. BHP zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r w sprawie służby BHP.

Nasze wymagania

  • uprawnienia specjalisty ds. BHP zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997r w sprawie służby BHP,

  • wykształcenie wyższego ew. studia podyplomowe z zakresu BHP,

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy w firmie o profilu budowlanym, bezpośrednio przy realizacji projektu budowlanego,

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • umiejętność współpracy z zespołem.

To oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,

  • przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,

  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Lokalizacja miejsca pracy

Elektrociepłownia "Czechnica" - Siechnice

Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksowe usługi w sektorze budownictwa przemysłowego i ogólnego.

Przewiń do profilu firmy