Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

eSMOKING WORLD

  • Ostrzeszów

    Ostrzeszów, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • analiza stanu bezpieczeństwa w firmie, warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa higieny pracy

  • inicjowanie i wdrażanie działań w celu poprawy bezpieczeństwa pracy

  • prowadzenie szkoleń oraz wewnętrznych audytów z obszaru BHP

  • dbanie o rozwój kultury i popularyzację bezpieczeństwa w firmie

  • przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP wynikającej z przepisów prawnych i wewnętrznych potrzeb firmy

  • aktualizowanie i przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy

  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowanie dokumentacji, wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami państwowym

Nasze wymagania

  • min. 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane doświadczenie w sieci sprzedaży)

  • wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu BHP

  • znajomość przepisów z zakresu BHP i prawa pracy

  • uprawnienia w zakresie specjalisty ds. BHP oraz inspektora ochrony ppoż.

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, komunikacji i współpracy

  • samodzielność i wykazywanie inicjatywy w działaniu

  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • praca w przyjaznej atmosferze i międzynarodowym środowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

1. Aplikuj online

2

2. Rozmowa online z rekruterem

3

3. Rozmowa online z managerem

Grupa CHIC jest liderem branży elektronicznych papierosów, a od 2015 roku część Grupy British American Tobacco.

Fabryka liquidów- eSmoking Liquids powstała w 2014r. i jest jednym z największych i najnowocześniejszych zakładów w Europie produkujących płyny nikotynowe do e-papierosów.

Przewiń do profilu firmy