Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP, P.Poż. i Ochrony Środowiska

Geo Globe Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

  • Dzieńdziela 30, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dzieńdziela 30

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją procedur BHP, środowiskowych i ppoż w celu zapewnienia spełnienia wymogów prawnych

  • doradztwo i wsparcie merytoryczne dla kadry zarządzającej w zakresie przepisów i zasad BHP, ppoż i ochrony środowiska

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji w zakresie BHP, ppoż i ochrony środowiska

  • prowadzenie kontroli przestrzegania przepisów i zasad BHP, aktualizacja oceny ryzyka zawodowego

  • zapewnienie przeprowadzania wymaganych szkoleń BHP

  • nadzór nad terminowym wykonaniem oraz prowadzenie ewidencji pomiarów czynników szkodliwych w środowisku pracy

  • prowadzenie procesu postępowania powypadkowego

  • wdrażanie zmian i standardów poprawiających bezpieczeństwo prac

  • nadzorowanie gospodarki odpadami

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, spełniające wymogi przepisów dot. Służb BHP

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP i p.poż i ochrony środowiska

  • biegła obsługa komputera – pakiet MS Office

  • samodzielność, inicjatywa w działaniu oraz dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. „B”

To oferujemy

  • interesującą, odpowiedzialną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • ubezpieczanie na życie i od nieszczęśliwych wypadków

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku w standardowo przyjętych biurowych godzinach

  • świadczenia z ZFŚS

  • benefity pozapłacowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • przyjazną atmosferę – w pracy jesteśmy jednym zespołem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Geo Globe Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, firma o ugruntowanej od 29 lat pozycji na rynku tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy