Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Paged Pisz Sp. z o.o.

  • Kwiatowa 1, Pisz
    Pisz, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Kwiatowa 1

Pisz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • doradztwo i wsparcie merytoryczne dla kadry zarządzającej w zakresie przepisów i zasad BHP

  • wdrażanie zmian i standardów poprawiających bezpieczeństwo pracy

  • prowadzenie szkoleń BHP

  • przeprowadzanie regularnych obchodów i wizytacji w miejscu pracy w celu zidentyfikowania obszarów wymagających poprawy

  • tworzenie standardów BHP, dokumentacji, procedur i instrukcji stanowiskowych oraz skuteczne ich wdrażanie

  • opracowywanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego

  • współudział w kontrolach zewnętrznych, np. PIP, Sanepid, zewnętrzne jednostki certyfikujące

  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu

  • prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej

  • podnoszenie kompetencji i świadomości pracowników w obszarze BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie BHP

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane firmy z kapitałem polskim)

  • dodatkowy atut: doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej

  • doskonała znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy

  • samodzielność i odwaga w działaniu

  • wysokie umiejętności komunikacji i perswazji

  • nastawienie na dążenie do doskonałości w zakresie działań BHP

  • mile widziane szkolenie inspektora ochrony przeciwpożarowej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia

  • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy

  • szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, świąt, kolonii dla dzieci, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • bezpłatną opiekę medyczną na terenie całego kraju

  • preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej. Jesteśmy stabilnie finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników.

Przewiń do profilu firmy