Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

KARMAR S.A.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • PROJEKT NA TERENIE OLSZTYNA!

  • Codzienny nadzór nad zagadnieniami związanymi z BHP i wymaganiami prawnymi z tego zakresu w siedzibie oraz na projektach prowadzonych przez firmę

  • Doradztwo z zakresu przepisów BHP, współpraca z zespołem produkcyjnym w zakresie inicjowania, wspierania, opiniowania i wdrażania działań dotyczących podległego obszaru

  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu planów modernizacji i rozwoju firmy

  • Przeprowadzanie audytów z zakresu BHP

  • Raportowanie korporacyjne

  • Prowadzenie dokumentacji prawnej i raportowania dla obszaru BHP

  • Wspomaganie zespołu specjalistów w zakresie rejestracji danych w zakresie BHP i Ochrony Środowiska

  • Uczestnictwo w inspekcjach BHP nadzoru budowy oraz przygotowywanie z nich raportów

  • Uczestnictwo w naradach produkcyjnych z nadzorem budowy i podwykonawcami oraz prezentacja wszelkich uchybień z zakresu BHP

  • Nadzorowanie realizacji technicznych wymagań z zakresu systemu OHSAS18001 przez podwykonawców (urządzenia transportu bliskiego, rusztowania, drabiny, elektronarzędzia)

  • Weryfikacja dokumentacji BHP oraz IBWR dostarczanych przez podwykonawców w zakresie BHP, pomoc w ich przygotowaniu

  • Weryfikacja analizy ryzyka przygotowanego przez Karmar oraz podwykonawców

  • Nadzór nad właściwą i terminową realizacją działań korygujących i doskonalących wynikających z wypadków, zdarzeń potencjalnie wypadkowych czy audytów wewnętrznych i korporacyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (BHP) lub uzupełniającego (studia podyplomowe BHP)

  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie BHP w branży budowlanej

  • mile widziane doświadczenie w pracy na projektach przemysłowych

  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • znajomości programów pakietu Office, umiejętności przygotowywania prezentacji w programie Power Point

  • posiadania prawa jazdy kat. B

  • umiejętności komunikacji

  • asertywności

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju

  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

KARMAR S.A.

KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Wizytówką Firmy jest ponad sto zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy