Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Derksen Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Police, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Derksen Polska jest certyfikowaną Agencją Pracy Tymczasowej (nr cert. 4042). Jesteśmy obecni na rynku od 2007r., świadczymy z powodzeniem usługi w zakresie pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z ponad 70- letnim doświadczeniem w montażu silosów petrochemicznych poszukujemy:

Obowiązki:

  • Nadzór nad stanem bezpieczeństwa w firmie oraz kontrola warunków pracy i przestrzegania przepisów i procedur
  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
  • Bieżąca ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Prowadzenie dochodzeń powypadkowych,
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunek/specjalność z zakresu BHP)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku jako Kierownik BHP (nadzór nad pracą przy dużych konstrukcjach- silosy)
  • bardzo dobra znajomość przepisów i zasad BHP,
  • dobra znajomość języka angielskiego (CV w języku angielskim- warunek konieczny)
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • otwartości i łatwości nawiązywania relacji
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy
  • Pracę przy projekcie od 4.03.2021 na okres około 12 tygodni
  • Pracę od poniedziałku do soboty (około 60 godzin w tygodniu)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość współpracy z międzynarodową firmą
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Przesyłając dokumenty aplikacyjne wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Derksen Polska Sp. z o.o z siedzibą w Gliwicach w celu realizacji procesu rekrutacyjnego

Ogłoszenie archiwalne