Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Duda-Cars S.A.O firmie

Duda-Cars S.A.

Ptasia

Poznań

Duda-Cars to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium. Tytuł Dealera Roku jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

Do zakresu Twoich obowiązków będzie należała:

  • Realizacja standardów i wymogów BHP zgodnych z rozporządzeniem, zapewnienie zgodności przepisów wewnętrznych z obowiązującymi przepisami prawa w zakresie BHP i PPOŻ;
  • Nadzór nad stanem bezpieczeństwa w firmie oraz regularna kontrola warunków pracy i przestrzegania obowiązujących przepisów i procedur;
  • Inicjowanie i koordynowanie nowych rozwiązań mających na celu stałą poprawę bezpieczeństwa pracy i minimalizację ryzyka zawodowego oraz angażowanie w tym zakresie wszystkich niezbędnych naszych komórek organizacyjnych;
  • Dbałość o rzetelne i terminowe przygotowywanie dokumentacji wymaganej przez prawo i instytucje zewnętrzne (np.PIP, PIS i in.);
  • Tworzenie dokumentacji z zakresu BHP (oceny ryzyka na stanowiskach pracy, instrukcje, procedury wewnątrzzakładowe, analizy, itp.);
  • Proponowanie działań korygujących i doskonalących;
  • Budowanie świadomości, opracowywanie i nadzorowanie programów oraz działań kształtujących właściwą postawę pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy i bezpieczeństwa przeciwpożarowego;
  • Aktywny udział w kontrolach zewnętrznych dot. spełnienia przepisów BHP;
  • Planowanie i realizacja audytów wewnętrznych;
  • Planowanie i nadzorowanie badań i pomiarów środowiska pracy.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na pokrewnym, samodzielnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe związanego z BHP lub studia podyplomowe;
  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa z zakresu BHP;
  • Umiejętność budowania zaangażowania pracowników w bezpieczeństwo na każdym poziomie w firmie;
  • Samodzielność;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym bardzo dobra znajomość MS Office
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w nagłych sytuacjach
  • Dokładność, rzetelność, sumienność
  • Terminowość w realizacji zadań, projektów
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • będziesz realizować działania dla wszystkich działów naszej firmy
  • Dofinansowanie do Multisporta, prywatnej opieki medycznej -  to już standard, oczywiście jest i u nas. Co zatem jest niestandardowego? Nasze samochody. Oferujemy program pracowniczy, który pozwala być ambasadorem marki Mercedes-Benz na co dzień.
  • Pracę w firmie
    o długoletniej
    tradycji
  • Dogodny dojazd komunikacją
    miejską miasta
  • Wsparcie we wdrożeniu
    do pracy
  • Pakiety
    szkoleń
  • Stabilne
    zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system
    premiowania
  • Pakiety
    medyczne
  • System
    płatnych
    poleceń
    pracowniczych
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do okularów
  • Karty
    Multisport
  • Miejsca parkingowe

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Aplikacje ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą opcji APLIKUJ

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacji.

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania dotyczące danych osobowych należy kierować do Inspektora Ochrony Danych  Osobowych dostępnego pod dresem: [email protected]

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1  lit  f)  ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych  z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) – uzasadnione interesy administratora danych, w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego oraz  art. 6 ust.1  lit  a)   ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych  z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przetwarzania dodatkowych danych osobowych niewymaganych  przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa. Administrator danych nie udostępnia danych do  ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.  Dane osobowe przetwarzane będą w terminie do 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy