Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Kompania PiwowarskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu bhp

  • kontrolowanie warunków pracy oraz aktywnie uczestniczenie w ich poprawie

  • wyjaśnianie okoliczności i przyczyn wypadków w różnych obszarach

  • przygotowywanie raportów i analiz

  • prowadzenie dokumentacji bhp

  • pomaganie w przeprowadzaniu niezbędnych zmian wynikających z przepisów prawa i wymagań korporacyjnych

  • bycie ekspertem w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, który wspierał będzie procesy prowadzące do podnoszenia świadomości szeroko pojętego bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bhp

  • min. 3 letnie doświadczenie w służbach bhp

  • znajomość zagadnienia systemów zarządzania i aktualnych norm

  • umiejętność interpretacji przepisów prawa

  • umiejętność wprowadzania zmiany, budowania motywacji i zapału do pracy nie tylko u siebie ale także u innych

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wykazywanie inicjatywy w rozwiązywaniu problemów

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat B

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy

  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

  • konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), system kafeteryjny, deputat piwny i wiele innych korzyści

Kompania Piwowarska

KOMPANIA PIWOWARSKA SKUPIA TRZY BROWARY O WIELOLETNIEJ HISTORII: TYSKIE BROWARY KSIĄŻĘCE (ROK ZAŁOŻENIA - 1629), BROWAR DOJLIDY W BIAŁYMSTOKU (1768) I LECH BROWARY WIELKOPOLSKI W POZNANIU (1895). TO W NICH WARZYMY NAJCHĘTNIEJ WYBIERANE PRZEZ POLAKÓW PIWA, MIĘDZY INNYMI: ŻUBRA, TYSKIE, LECHA, DĘBOWE, REDD'SA ORAZ KOLEKCJĘ SPECJALNOŚCI KSIĄŻĘCEGO. SPRAWDZONE RECEPTURY, NATURALNE SKŁADNIKI, NIESKAZITELNA CZYSTOŚĆ W NASZYCH BROWARACH A PRZEDE WSZYSTKIM UMIEJĘTNOŚCI DOŚWIADCZONYCH PIWOWARÓW - TO WSZYSTKO SPRAWIA, ŻE WARZONE PRZEZ NAS PIWA SĄ CENIONE W POLSCE I ZA GRANICĄ. JAKO FIRMA ODPOWIEDZIALNA SPOŁECZNIE TROSZCZYMY SIĘ O LUDZI I ŚRODOWISKO WOKÓŁ NAS. REALIZUJĄC STRATEGIĘ „POSTAW NA PIWO” PROMUJEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ I UMIARKOWANIE W SPOŻYWANIU ALKOHOLU, SZKOLIMY SPRZEDAWCÓW, OSZCZĘDZAMY WODĘ I ENERGIĘ, WSPIERAMY ROZWÓJ NASZYCH PARTNERÓW BIZNESOWYCH I ANGAŻUJEMY SIĘ W WOLONTARIAT. MAMY ZASZCZYT BYĆ SPONSOREM WIELU LOKALNYCH KLUBÓW SPORTOWYCH, WSPIERAJĄC DYSCYPLINY TAKIE, JAK PIŁKA NOŻNA, PIŁKA RĘCZNA, HOKEJ CZY ŻUŻEL.

Przewiń do profilu firmy