Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

DHL Express (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Zakrzewo, ul. Pasjonatów 65

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy naszym pracownikom, którzy codziennie dają z siebie wszystko. Wierzymy, że to pasja, zaangażowanie, praca zespołowa i odpowiednie zarządzanie zespołami oraz procesami sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu DHL Express jako:
Specjalista ds. BHPNumer ref.: BHP/2021

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  • kontrola i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w jednostkach DHL Express
  • przeprowadzanie kontroli warunków pracy/realizacji zasad i stosowania się do przepisów BHP i ochrony ppoż.
  • zapobieganie i reagowanie na zagrożenia zawodowe, wprowadzanie kreatywnych działań naprawczych
  • proaktywne wsparcie pracowników w obszarach związanych z BHP i ochroną ppoż.
  • współudział w opracowywaniu przepisów wewnętrznych dotyczących BHP
  • budowanie świadomości bezpieczeństwa w pracy
  • sporządzanie analiz i raportów
  • współpraca z innymi działami
  • wykonywanie zadań w zgodności z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracy w zakresie BHP (min. 3 lata)
  • posiadasz wykształcenie wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • posiadasz praktyczną znajomość przepisów bhp i ppoż.
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/a do odbywania podróży służbowych
  • jesteś osobą komunikatywną i decyzyjną
  • dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pracy
  • posiadasz uprawnienia Audytora Wewnętrznego ISO45001
  • znasz język angielski na poziomie B2
  • wiedza nt. behawioralnego podejścia do bezpieczeństwa – to będzie dodatkowy atut
  • masz doświadczenie w organizacji o strukturze rozproszonej - to będzie dodatkowy atut
  • masz doświadczenie w branży logistycznej/lotniczej - to będzie dodatkowy atut

Zostań specjalistą w DHL Express i otrzymaj:

  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Przyjazny i zgrany zespół
  • Pakiet opieki medycznej
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport)
  • Wygodne biuro, kuchnię i kawę
  • Międzynarodowy program rozwojowy
  • Unikalny program doceniania pracowników
  • Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
  • Wsparcie przełożonego w każdej sytuacji

Ogłoszenie archiwalne