Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Klient Pracuj.plO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wstępnych szkoleń bhp dla nowozatrudnionych pracowników oraz nadzorowanie aktualności szkoleń BHP

  • Stała kontrola stanu bezpieczeństwa pracy

  • Sporządzanie ocen i analiz ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

  • Ustalanie i dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy

  • Opracowywanie instrukcji BHP

  • Wypełnianie obowiązków służby BHP zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U 1997 mr 109 poz. 704) z późniejszymi zmianami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na tożsamym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu BHP

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Możliwość pracy hybrydowej (w zależności od potrzeby możesz pracować w domu lub stacjonarnie w biurze)