Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Santander Bank Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie wszystkich obowiązków specjalisty ds. BHP zgodnie z rozporządzeniem

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń (szczególnie z pierwszej pomocy)

  • raportowanie danych na potrzeby innych jednostek (analizy danych, tworzenie prezentacji)

  • prowadzenie mini-projektów (również w obszarze digitalizacji obszaru BHP)

  • wspieranie działań zespołu promocji zdrowia (organizacja aktywności prozdrowotnych dla pracowników)

  • podejmowanie działań w celu ograniczania wpływu pandemii Covid-19 na pracowników, klientów i działalność biznesową Banku

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe (albo studia podyplomowe) na kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym (B2-C1)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń (przygotowanie i prowadzenie prezentacji)

  • zdolności organizacyjne oraz innowacyjne podejście do promowania kultury bezpieczeństwa pracy

  • samodzielność, kreatywność i otwartość na zmiany

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)

  • gotowość do wyjazdów (wymagane prawo jazdy kat. B)

  • dodatkowym atutem będzie certyfikat z kursu Instruktora szkoleń z pierwszej pomocy

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy"

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

CZEGO SZUKAMY

DOŚWIADCZENIE

3 do 5 lat doświadczenia zawodowego

WYKSZTAŁCENIE

magister: Bezpieczeństwo i higiena (wymagane)

KOMPETENCJE

Bezpieczeństwo personelu (Rozległe doświadczenie)