Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Fabryka Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o.

Mogileńska 50

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szkoleń BHP i Ppoż,

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,

  • Ocena warunków pracy na stanowiskach pracy,

  • Wdrażanie usprawnień BHP na wybranych obszarach produkcyjnych oraz prowadzenie projektów promujących kulturę bezpieczeństwa,

  • Udział w opracowywaniu wewnętrznych procedur, instrukcji, regulaminów w zakresie BHP,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość ISO 9001, ISO 14001, ISO 3838-3,

  • Praktyczna znajomość przepisów BHP,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia inspektora ochrony ppoż,

  • Znajomość zasad Lean Management

  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę,

  • Doskonałą atmosferę oraz wsparcie na każdym etapie,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, również poprzez wewnętrzne szkolenia,

  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego,

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub o kontakt pod nr 604 621 317 lub 61 8730000

O nas

Fabryka Urządzeń Przemysłowych z siedzibą przy ul. Mogileńskiej w Poznaniu od 27 lat zajmuje się produkcją części i podzespołów do maszyn i urządzeń.

Posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy, który ciągle rozwijamy i udoskonalamy. Jesteśmy w grupie niemieckiej firmy Heye International posiadającej własny produkt i kilkudziesięcioletnie doświadczenie.