Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Poznań, Jasin (pow. poznański), Swarzędz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy liderem na rynku okuć meblowych. W nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, zlokalizowanym w Jasinie k. Swarzędza, ponad 400 osób pracuje nad tym, żeby dostarczać naszym klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty.

    Zapewnienie naszym pracownikom bezpiecznego miejsca pracy jest dla nas bardzo ważne. Dokładamy wszelkich starań, żeby spełniać najwyższe standardy w tym obszarze.

    Obecnie poszukujemy:
    Specjalisty ds. BHP
    Miejsce pracy: Jasin k. Swarzędza

    Jeśli jesteś osobą lubiącą działać, a tematy BHP są Twoją pasją – zapraszamy do naszego zespołu.

    Twoje zadania:

    • nadzorowanie polityki BHP i ppoż. w organizacji w odniesieniu do obowiązujących regulacji prawnych
    • budowanie świadomości organizacyjnej w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy
    • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i ppoż.
    • ścisła współpraca z kadrą managerską w zakresie projektowania i wdrażania działań prewencyjnych
    • przygotowywanie dokumentacji powypadkowej i analiza wypadków w organizacji
    • tworzenie ocen ryzyka zawodowego
    • bieżąca analiza wskaźników BHP
    • tworzenie raportów i analiz na potrzeby przełożonych

    Nasze wymagania:

    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa dotyczących BHP, ppoż.
    • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w służbach BHP, w firmie produkcyjnej
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
    • mile widziana znajomość normy ISO 14001
    • umiejętność planowania i doświadczenie we wdrażaniu działań prewencyjnych w zakresie BHP i ppoż.
    • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

    W zamian za Twoj wysiłek i pasje do pracy oferujemy:

    • nowoczesne narzędzia pracy i przyjazną atmosferę
    • dostęp do najnowszych technologii
    • pracę w międzynarodowym środowisku
    • pakiet socjalny: dofinansowanie dojazdów do pracy, karta Multisport, dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość kontynuacji nauki języka obcego w szkole językowej
    Więcej informacji na temat stanowiska:

    Rekrutację na rzecz firmy Blum Polska Sp. z o.o. prowadzi Integra Consulting Sp. z o.o.

    Prosimy o kierowanie wszelkich zapytań dotyczących procesu rekrutacji do Pani Katarzyny Maciejewskiej,
    [email protected], tel: + 48 669 888 044.
    Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Blum w oparciu o umowę o pracę.
    Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań. Przewidywane kategorie odbiorców danych: kierownicy sekcji/menedżerowie działów, specjalista ds. HR Blum Polska Sp. z o.o. oraz dostawcy usług służących obsłudze procesu rekrutacji. Pamiętaj o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych.”