Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Europoles jest wiodącym europejskim producentem słupów, podpór i systemów nośnych z betonu, stali i tworzyw sztucznych, wzmacnianych włóknem szklanym (GFK). Oferujemy rozwiązania standardowe i specjalne, a także systemy pod klucz włącznie z pełną paletą usług – począwszy od doradztwa aż po demontaż. Obsługujemy rynki infrastruktury komunikacyjnej, energetycznej i telekomunikacyjnej, a także realizujemy projekty oświetleniowe oraz budowlane, również te specjalne. Naszym klientom z branż przemysłowych, inwestorom publicznym, firmom budowlanym oraz handlowym oferujemy bezpieczne, skrojone na miarę, wysokiej jakości ekonomiczne rozwiązania.

    W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: woj. małopolskie

    Główne zadania:

    • Kontrola warunków pracy, przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska w Przedsiębiorstwie
    • Organizacja i terminowe przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników z zakresu BHP, PPOŻ i ochrony środowiska
    • Tworzenie i weryfikacja procedur i instrukcji z zakresu bhp i ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami i regulacjami UE oraz polskiego prawa
    • Współpraca z zewnętrznymi organami kontroli (Inspekcja Pracy, Inspekcja Sanitarna, Straż Pożarna itp.)
    • Przygotowywanie oraz uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz raportowanie do Zarządu z ich przebiegu
    • Współudział w tworzeniu działań naprawczych
    • Ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, podejmowanie działań zmierzających do jego likwidacji lub minimalizacji
    • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków i zdarzeń. Prowadzenie postępowań po zdarzeniach wypadkowych, sporządzanie stosownej dokumentacji powypadkowej, prowadzenie rejestrów wypadków oraz chorób zawodowych
    • Organizowanie pomiarów i monitorowanie czynników szkodliwych występujących w firmie
    • Opracowywanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji dot. BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska
    • Gospodarka odpadami, kierowanie realizacją zadań z zakresu ochrony środowiska
    • Sprawozdawczość na rzecz GUS z zakresu BHP, PPOŻ i Ochrony Środowiska

    Państwa profil:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
    • Doświadczenie zawodowe w zakresie BHP w firmie produkcyjnej
    • Praktyczna znajomość zagadnień i przepisów BHP, PPOŻ i Ochrony środowiska
    • Umiejętność prowadzenia szkoleń BHP i PPOŻ
    • Aktualne uprawnienia dla pracowników służb BHP i ukończony kurs dla prowadzących sprawy ochrony PPOŻ w zakładach pracy

    Firma oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Pakiet świadczeń socjalnych

    Prosimy Państwa o przysłanie swoich dokumentów aplikacyjnych
    klikając w przycisk aplikowania.

    lub listownie Europoles Kromiss sp. z o.o.,
    Dział Personalny, ul. Kroczymiech 38 F, 32 – 500 Chrzanów.

    W związku z prowadzoną rekrutacją informuję Panią/Pana, iż:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: EUROPOLES-KROMISS Sp. z o.o. z siedzibą w Chrzanowie ul. Kroczymiech 38F. (ADO)
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
    3. Podstawę prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) - dane osobowe są niezbędne dla realizacji procesu rekrutacyjnego.
    4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Administrator Danych Osobowych (ADO).
    5. Pani/Pana dane osobowe nie będą powierzane podmiotom trzecim.
    6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu bieżącej rekrutacji oraz rekrutacji przyszłych jeśli takie jest Pana/Pani życzenie.
    7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne lecz jest warunkiem przystąpienia do rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie odrzucenie Pani/Pana kandydatury do ubiegania się o zatrudnienie w procesie rekrutacji.
    10. Do uczestnictwa w bieżącej rekrutacji niezbędne jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych)”.
    11. Do uczestnictwa w bieżącej rekrutacji i innych przyszłych rekrutacjach niezbędne jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

    Wysłanie dokumentów rekrutacyjnych jest traktowane jako zapoznanie się Pani/Pana ze zrozumieniem z treścią niniejszej informacji oraz zaakceptowaniem w całości jej treści.

    Jednocześnie informujemy, że dokumenty bez jednej ze zgód opisanych w pkt. 10 i 11 nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacyjnym.