Oferta pracy

Specjalista ds. BHP, PPOŻ. i Ochrony Środowiska

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp.k

  • Raszyn (pow. pruszkowski)

    Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie standardów BHP i PPOŻ., dokumentacji, procedur, instrukcji stanowiskowych oraz opracowywanie i aktualizacja oceny ryzyka zawodowego

  • Realizacja polityki z obszaru BHP, PPOŻ i ochrony środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi (w tym BDO)

  • Prowadzenie wstępnych i okresowych szkoleń BHP, opracowywanie materiałów szkoleniowych

  • Planowanie i uczestnictwo w pomiarach środowiska pracy, prowadzenie rejestru pomiarów

  • Udział przy odbiorze/zdawaniu powierzchni magazynowych

  • Udział w pracach zespołu powypadkowego badającego przyczyny i okoliczności zaistniałych zdarzeń wypadkowych, przygotowywanie dokumentacji powypadkowej

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP, PPOŻ. i ochrony środowiska

  • Reprezentowanie firmy podczas kontroli oraz audytów zewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie BHP, PPOŻ oraz ochrony środowiska

  • Prawo jazdy kat. B

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie z branży TSL

  • Nastawienie na promowanie kultury bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Praktyczna znajomość MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: nieodpłatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, karty świąteczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Konkursy z nagrodami dla pracowników

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 489 oddziałów w 173 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 20 000 osób.

www.hellmann.com

Przewiń do profilu firmy