Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP PPOŻ

"DURABLE" sp. z o.o. O firmie

  • Przecław (pow. policki; gm. Kołbaskowo), zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista

Innowacyjność produktów, wysoka jakość i wzorowy serwis już od ponad 100 lat wyróżnia DURABLE, firmę która należy do czołowych producentów produktów związanych z wyposażeniem i organizacją biura.

Zakład Durable Sp. z o.o. w Przecławiu (k. Szczecina) prowadzi rekrutację na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie szkoleń BHP (wstępne, okresowe)
  • Przeprowadzenie kontroli warunków pracy
  • Sporządzanie i aktualizacja ocen ryzyka zawodowego wraz z  wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń
  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzeniu zagrożeń zawodowych
  • Tworzenie poszczególnych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach pracy
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • Opracowywanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji dotyczących BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe zgodnie z wymaganiami stanowiska
  • Praktyczna znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP i PPOŻ oraz umiejętność ich stosowania w praktyce
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność, zaangażowanie w pracy
  • Umiejętność rozpoznania zagrożeń zawodowych
  • Znajomość j. niemieckiego bądź angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na ½ etatu
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • Możliwość dołączenia do opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznym zespołu
  • Pracę w firmie o uznanej marce na rynku

Ogłoszenie archiwalne