Oferta pracy

Specjalista ds. BHP - praca wyjazdowa

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór pod kątem BHP projektów inżynieryjnych

  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującym wewnętrznym standardem oraz obowiązującymi wymaganiami prawnymi

  • Przeprowadzanie kontroli BHP na projektach

  • Analiza stanu BHP, zdarzeń potencjalnie wypadkowych, wypadków oraz wdrażanie działań korygujących

  • Raportowanie stanu BHP

  • Przeprowadzanie szkoleń BHP oraz tematycznych związanych z bezpieczeństwem na budowie

  • Budowanie świadomości i odpowiedzialności pracowników na projektach

  • Współpraca z pozostałymi działami w celu ciągłego podnoszenia poziomu bezpiecznej pracy

  • Uczestniczenie w tworzeniu i doskonaleniu standardów BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Bezpieczeństwo i Higiena Pracy)

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy na projektach – minimum 1 rok

  • Aktualne szkolenie dla służb BHP

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Gotowość do pracy w delegacji w Polsce i poza granicami kraju (warunek konieczny)

Mile widziane

  • Umiejętność wykonywania kontroli/audytów – mile widziane

  • Certyfikat SCC / VCA dla nadzoru – mile widziany

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy

  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Programy szkoleniowo - rozwojowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Beck & Pollitzer Polska Sp. z o.o.

Beck & Pollitzer to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 150-letnią tradycję. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, usług w zakresie montażu i relokacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w skali lokalnej oraz globalnej.

Aktualnie poszukujemy Pracownika do Działu BHP

Jeśli lubisz różnorodność pracy, cenisz sobie elastyczność i jesteś gotowa/y do nieustannego rozwoju! BHP to Twoja pasja i cenisz sobie bezpieczeństwo swoje i innych - zapraszam Cię do mojego Zespołu - Marcin HSEQ Manager

Przewiń do profilu firmy