Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Warszawa, Pruszków, Wypędy (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    TNT Express jest częścią międzynarodowej grupy FedEx i jest jedną z największych firm kurierskich świata. Każdego dnia transportuje milion przesyłek: dokumentów, paczek, frachtów. Firma zarządza lotniczą
    i drogową siecią transportową w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku
    oraz w obu Amerykach.
    top

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Pruszków, Warszawa, Wypędy (pow. pruszkowski)

    GŁÓWNE ZADANIA:

    • nadzór nad właściwym utrzymaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001
    • koordynacja i realizacja szkoleń BHP dla pracowników Firmy
    • doradztwo w zakresie przepisów oraz wymagań BHP
    • prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa zgodnie z wewnętrznymi procedurami
    • bieżąca ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
    • prowadzenie dochodzeń powypadkowych
    • planowanie i realizacja audytów i inspekcji bezpieczeństwa pracy
    • organizacja oraz ewidencjonowanie badań środowiska pracy
    • nadzór nad warunkami pracy we wszystkich lokalizacjach Firmy

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe o kierunku/specjalności w zakresie BHP
    • minimum 3-5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w strukturze korporacyjnej
    • bardzo dobra znajomość przepisów i zasad BHP
    • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
    • dobra znajomość języka angielskiego ( min. B2)
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • otwartość i łatwość nawiązywania relacji
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kategorii „B” i gotowość do podróży służbowych

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę
    • dostęp do pulowego samochodu służbowego
    • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz dostęp do platformy MyBenefit
    • stabilną i pełną wyzwań pracę w dużej, prestiżowej firmie należącej do liderów w branży
    Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV klikając: