Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Grupa FIEGE Polska

  • Biznesowa 1, Przyłęki (pow. bydgoski)
    Przyłęki (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Biznesowa 1

Przyłęki (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • wypełnianie obowiązków służby BHP zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy ( Dz.U. 1997 nr 109 poz.704) z późniejszymi zmianami

  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla naszych pracowników

  • stałe podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników centrum oraz pracowników firm podwykonawczych

  • prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur BHP na terenie centrum dystrybucyjnego w ramach cyklicznych przeglądów BHP

  • współpraca z publicznymi organami kontroli

  • udział w projektach dotyczących ograniczania ryzyka zawodowego

  • wykonywanie poleceń służbowych Kierownika ds. BHP

  • sporządzanie, aktualizacja oraz dystrybucja dokumentów wewnętrznych: ocen ryzyka zawodowego, instrukcji stanowiskowych BHP, procedur BHP

  • prowadzenie postępowań powypadkowych

Nasze wymagania

  • szukamy osób, które ukończyły studia podyplomowe w kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz posiadają uprawnienia Specjalisty ds. BHP

  • mają min. roczne doświadczenie zawodowe w służbie BHP

  • dobrze organizują pracę własną i są samodzielne

  • bez najmniejszego problemu posługują się narzędziami z pakietu MS Office

  • komunikują się w języku angielskim w stopniu co najmniej podstawowym (min. A2)

  • posiadają czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia inspektora ppoż.

To oferujemy

  • pyszne obiady za złotówkę

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • owocowe dni we wtorki i czwartki

  • kartę sportową lub kartę podarunkową lub dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

  • bonus świąteczny

  • dodatek stażowy

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia na życie

  • programy rozwojowe i możliwość awansu wewnątrz struktur firmy

  • możliwość skorzystania z darmowych lekcji języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Poznaj FIEGE!

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost sektora e-commerce, co pozytywnie wpływa na rozwój, potrzebę kreowania nowych rozwiązań, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Dzięki naszej pasji staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty. W naszej rodzinnej firmie posługujemy się językiem, który wszyscy rozumieją: przyjaznym, doceniającym i wiarygodnym.

Co nas łączy z e-commerce?

Od kilku lat jesteśmy partnerem biznesowym jednego z największych klubów zakupowych w Europie. Centrum logistyczne Zalando Lounge w Przyłękach k. Bydgoszczy to kolejna inwestycje naszego partnera w Polsce. Kreujemy nasze działania, tak aby na najwyższym poziomie modne ubrania, dodatki i akcesoria trafiły do ponad 27 milionów klientów.

Przewiń do profilu firmy