Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

DB Cargo Polska S.A.

  • Rybnik

    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań wynikających z przepisów w sprawie służby bezpieczństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi procesami

  • Inicjowanie działań ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa oraz budowanie świadomości bezpieczeństwa

  • Monitorowanie wskaźników bezpieczeństwa oraz sporządzanie stosownych raportów

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP

  • Przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP

  • Prowadzenie spotkań, warsztatów, uczestnictwo w projektach inwestycyjnych

  • Inicjowanie, realizacja i monitorowanie działań w zakresie rozwoju kultury bezpieczeństwa pracy w podległym obszarze

  • Współpraca z kadrą kierowniczą, pracownikami i Społeczną Inspekcją Pracy na rzecz bezpiecznych warunków pracy

  • Współpraca z innymi pracownikami Działu BHP

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - preferowane w branży przemysłowej

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe

  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu BHP

  • Znajomość nowoczesnych systemów i narzędzi zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

  • Kurs pedagogiczny

  • Otwartość, orientacja na klienta

  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, w tym analityczne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość zagadnień BHP dotyczących kultury bezpieczeństwa oraz znajomości branży kolejowej będą dodatkowymi atutami

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień wolny od pracy

  • dofinansowanie do studiów

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Rybniku w dziale BHP.

Przewiń do profilu firmy