Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

MKL BAU sp. z o.o.O firmie

MKL BAU sp. z o.o.

Stefana Starzyńskiego 5

Siedlce

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji BHP, sporządzanie raportów i analiz BHP

  • Realizowanie obowiązków służby BHP wynikających z ustawy o służbie bezpieczeństwa i higieny pracy

  • Analiza i ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy w celu optymalnego i bezpiecznego wykonywania zadań

  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz okresowych z zakresu BHP i ppoż

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych

  • Prowadzenie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP na realizowanych przez MKL BAU budowach

  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie ochrony ppoż i BHP dla całej organizacji

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu Zintegrowanego Systemu Zarządzania

  • Wdrażanie i promowanie rozwiązań zwiększających świadomość i budujących kulturę bezpieczeństwa wśród kadry kierowniczej i pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe w zakresie BHP

  • Posiadanie aktualnych kwalifikacji do wykonywania zadań na stanowisku minimum inspektora BHP

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację mile widziana

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy projektach typu GW w Polsce oraz z zakresu dostawy i montażu konstrukcji stalowej i obudowy za granicą.

  • Dobra atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie posiłków

MKL BAU to firma budowlana specjalizująca się w projektowaniu i realizacji inwestycji w Polsce i za granicą.

Firma oferuje swoje usługi w całej Europie, realizując projekty głownie w obszarze budownictwa przemysłowego oraz energetyki – ze szczególnym uwzględnieniem elektrowni opalanych biomasą oraz spalarni odpadów.

W Polsce występujemy najczęściej jako Generalny Wykonawca inwestycji w sektorze budownictwa przemysłowego oraz obiektów użyteczności publicznej.

Przewiń do profilu firmy