Ta oferta pracy jest nieaktualna od 73 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. BHP

  • Gruszczyce (pow. sieradzki), Sieradz, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    L&B Wyrębski Sp. z o.o.
    (PLUKON FOOD GROUP)

    Plukon Food Group jest jednym z największych graczy na rynku mięsa drobiowego w Europie i dostarcza produkty drobiowe oraz gotowe do spożycia posiłki wiodącym europejskim partnerom w sektorze żywności. Plukon Food Group posiada dziesięć zakładów uboju drobiu oraz osiem zakładów przetwórstwa i pakowania w Holandii, Niemczech, Belgii, Francji i Polsce.

    Obecnie poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sieradz, Gruszczyce (pow. sieradzki)

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie szkoleń oraz wewnętrznych audytów z obszaru BHP i P.POŻ
    • Dbanie o rozwój kultury i popularyzację bezpieczeństwa w firmie
    • Dokonywanie analizy stanu bezpieczeństwa w firmie, warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP i P.POŻ
    • Aktualizowanie i przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy
    • Prowadzenie szkoleń wstępnych oraz innych w zakresie BHP i P.POŻ, a także nadzór nad ich terminowością
    • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń
    • Inicjowanie i wdrażanie działań w celu poprawy bezpieczeństwa pracy oraz propagowanie kultury bezpieczeństwa w pracy
    • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowywanie dokumentacji i wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków
    • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w firmie

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończenie studiów podyplomowych w zakresie BHP
    • bardzo dobra znajomość przepisów BHP i P.POŻ
    • min. roczne doświadczenie w obszarze BHP (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • komunikatywność, dyspozycyjność, sumienność, terminowość, dyspozycyjność
    • posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub gotowość do szybkiego wyrobienia

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pełną wyzwań pracę i realny wpływ na wdrażane rozwiązania;
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie ofert (CV+list motywacyjny) klikając w przycisk „Aplikuj” lub złożyć w siedzibie firmy: Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.

    W temacie proszę umieścić stanowisko pracy.

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji teraz i w przyszłości zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.)".
    1. Administratorem danych osobowych jest „L&B WYRĘBSKI SP. ZO.O.” Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.
    2. Dane przetwarzane będą na potrzeby zatrudnienia i wypełniania obowiązków wynikających z Kodeksu pracy oraz innych ustaw.
    3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
    4. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie dobrowolne.