Specjalista ds. BHP

Green Cell

  • Pileckiego 8, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Green Cell

Pileckiego 8

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań wynikających z przepisów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi procesami (m.in. audyty i przeglądy warunków pracy w zakresie BHP)

  • Inicjowanie działań ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa oraz budowanie świadomości bezpieczeństwa wśród naszych pracowników

  • Monitorowanie wskaźników bezpieczeństwa oraz sporządzanie stosownych raportów

  • Organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników biurowych, magazynu i fabryki, oraz udział w projektach inwestycyjnych

  • Poprawa naszych wyników w zakresie ochrony środowiska - minimalizacja emisji, ograniczenie ilości odpadów, recykling itp.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska (dokumentacje, decyzje, pozwolenia itp.)

  • Współpraca z kadrą kierowniczą, pracownikami i Społeczną Inspekcją Pracy na rzecz bezpiecznych warunków pracy

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - preferowane w branży produkcyjnej, elektroniki użytkowej.

  • Wykształcenie wyższe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe

  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu BHP

  • Znajomość nowoczesnych systemów i narzędzi zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy

  • Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, w tym analityczne

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana

To oferujemy

  • Umowę o pracę z pakietem benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Realny wpływ na kształt firmy w perspektywie długoterminowej

  • Swobodę działania i realizację kreatywnych pomysłów

  • Wsparcie zespołów pełnych Świeżej Energii

  • Zniżki pracownicze na nasze produkty

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

Green Cell

Jesteśmy firmą z branży elektromobilności znaną w ponad 60 krajach na całym świecie dzięki naszym rozwiązaniom EV, bateriom do laptopów i smartfonów, zasilaczom, ładowarkom i innym akcesoriom do urządzeń mobilnych. Skupiamy się na realizacji autorskich projektów, opracowanych i zaprojektowanych przez nasze wewnętrzne zespoły. Nasz dynamiczny rozwój dostrzegł m.in. Financial Times – Green Cell znalazł się wśród 1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie. Rewolucję w elektromobilności napędzamy budując własny ekosystem produktów Green Cell dostarczających świeżą energię naszym klientom.

Przewiń do profilu firmy