Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Partner S.A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i doradztwo w zakresie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP, ppoż i ochrony środowiska na Inwestycjach

  • wsparcie procesu oceny ryzyka zawodowego

  • prowadzenie szkoleń w dziedzinie BHP oraz szkoleń specjalistycznych

  • realizacja polityki BHP oraz ochrony środowiska naturalnego określonej przez Spółkę

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w specjalności bhp lub ukończone studia podyplomowe w dziedzinie bhp

  • uprawnienia Specjalisty BHP

  • przygotowanie w zakresie metodyki i prowadzenia szkoleń

  • znajomość zagadnień prawnych dotyczących bezpieczeństwa pracy i realizacji procesu budowlanego

  • umiejętności prezentowania asertywnej postawy i budowania relacji wewnątrz i na zewnątrz Spółki

  • analityczne myślenie, w tym dostrzegania związków przyczynowo – skutkowych

  • gotowość do pracy w delegacji

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • karty sportowe

  • szkolenia specjalistyczne

  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

  • wyjazdy integracyjne

Partner S.A.

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

O Grupie Murapol:

20 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Przewiń do profilu firmy