Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. BHP

Polipak Sp. z o.o.

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ciągłych działań związanych z poprawą warunków pracy, doskonalenie bezpiecznej organizacji pracy oraz nadzór nad tymi aspektami

  • Aktualizacja procedur, instrukcji BHP i PPOŻ , monitorowanie zmian przepisów

  • Prowadzenie szkoleń BHP

  • Zarządzanie oceną ryzyka zawodowego

  • Przeciwdziałanie i monitorowanie wypadków przy pracy, prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej

  • Przeprowadzanie i uczestnictwo w audytach i kontrolach

  • Tworzenie wewnętrznych standardów i najlepszych praktyk w zakresie BHP

  • Sprawozdawczość wewnętrzna i zewnętrzna BHP

  • Monitorowanie harmonogramu badań i pomiarów czynników środowiska pracy

  • Zarządzanie odzieżą ochronną i środkami ochrony osobistej

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami w organizacji oraz firmami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego w zakresie BHP oraz uprawnień inspektora BHP i PPoż

  • Znajomości przepisów z zakresu BHP, PPoż i prawa pracy

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Firma Polipak Sp. z o.o., wiodący producent folii i opakowań w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.