Oferta pracy

Specjalista ds. BHP

Cargotec Poland Sp. z o.o./ HIABO firmie

  • Stalowa 2, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cargotec Poland Sp. z o.o./ HIAB

Stalowa 2

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk na których są zatrudnione kobiety w ciąży lub karmiące dziecko piersią, młodociani, niepełnosprawni, pracownicy wykonujący pracę zmianową, w tym pracujący w nocy, oraz osoby fizyczne wykonujące pracę na innej podstawie niż stosunek pracy w zakładzie pracy lub w miejscu wyznaczonym przez pracodawcę,

  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń,

  • Sporządzanie i przedstawianie pracodawcy okresowych analiz stanu BHP zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy,

  • Udział w ocenie założeń i dokumentacji dotyczących planów modernizacji i rozwoju zakładu pracy oraz przedstawianie propozycji dotyczących uwzględnienia w tych planach rozwiązań techniczno-organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,

  • Udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych albo ich części, w których przewiduje się pomieszczenia pracy, urządzeń produkcyjnych oraz innych urządzeń mających wpływ na warunki pracy i bezpieczeństwo pracowników,

  • Zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań BHP w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych,

  • Przedstawianie pracodawcy wniosków dotyczących zachowania wymagań ergonomii na stanowiskach pracy,

  • Opracowywanie wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP oraz ustalanie zadań osób kierujących pracownikami w zakresie BHP,

  • Współtworzenie i opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP na poszczególnych stanowiskach pracy,

  • Ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz opracowywanie wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków

Nasze wymagania

  • Wyższe podyplomowe z zakresu BHP

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu Office,

  • Orientacja na cel,

  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole,

  • Umiejętność koordynowania zadań,

  • Asertywność.

  • Umiejętności lingwistyczne

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w organizacji opartej o wysokie standardy pracy,

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karty sportowe/kulturalne, dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną i inne)

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

  • Atmosferę sprzyjającą codziennej współpracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego. Firma zatrudnia około 2800 profesjonalistów, którzy pracują nad dostarczaniem odbiorcom na całym świecie produktów i usług o niezrównanej wydajności. Nasz asortyment obejmuje żurawie cargo HIAB, żurawie leśne i recyklingowe JONSERED, żurawie leśne LOGLIFT, podwieszane wózki widłowe MOFFETT oraz urządzenia do wymiany nadwozi MULTILIFT, jak również platformy załadunkowe DEL, WALTCO i ZEPRO. www.hiab.com

Hiab jest częścią Cargotec. W 2016 roku obroty firmy Cargotec wynosiły 3,5 miliarda euro. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 11 000 pracowników. Akcje Cargotec klasy B są notowane w helsińskim oddziale NASDAQ OMX. Ich symbol giełdowy to CGCBV. www.cargotec.com

Przewiń do profilu firmy